logo id kielce
TwitterRSS FeedPinterest

dział promocji i komunikacji

Dział Promocji i Komunikacji Instytutu Dizajnu w Kielcach zajmuje się kształtowaniem wizerunku firmy poprzez stałą komunikację ze środowiskiem związanym z projektowaniem i wzornictwem.

Do jego zadań należy również organizowanie eventów i konferencji branżowych min. spotkań poświęconych mediom społecznościowym, projektowaniu komunikacji.  Pierwsze z nich — skierowane do projektantów i designerów — dotyczyło wykorzystania social mediów jako narzędzia promocji działań twórczych. 


 

 

 

nasze projekty

Relacja z warsztatów Design or Die!

www1Zakończyły się pierwsze w Polsce warsztaty projektowania grafik na deskorolkach – Design or Die! prowadzone w Institute of Design Kielce przez Jakuba Stępnia z Hakobo Studio.

Relacja ze Święta Kielc w IDK

www1Święto Kielce na Wzgórzu Zamkowym po raz kolejny przyciągnęło tłumy kielczan. W piątkowy wieczór mieszkańcy Kielc mieli okazję uczestniczyć w Nocy Ognia, w czasie której wystąpił Teatru Ognia AzisLight.

Relacja z warsztatów druku 3D

www1W sobotnie południe w Institute of Design Kielce odbyły się Warsztaty Druku 3D. W czasie spotkania uczestnicy mieli okazję zapoznać się z drukiem 3D.

Relacja z barcampu Koktajl graficzny

www1Weekend w Institute of Design Kielce upłynął pod hasłem projektowania graficznego. W piątek oraz sobotę w sali konferencyjnej odbył się barcamp Projektowania Komunikacji.

Święto Kielc 2015

122x78 Institute of Design Kielce serdecznie zaprasza na Święto Kielce na Wzgórzu Zamkowym.

Relacja z konferencji Projektowanie Komunikacji

www1W sobotnie popołudnie w Instutite of Design Kielce odbyła się konferencja dotycząca Projektowania Komunikacji. Spotkanie stało się okazją do rozmowy na temat nowych mediów, typografii, web designu i trendów w projektowaniu.

Warsztaty Design or Die!

www1W dniach 2425.10. 15 odbędą się pierwsze w Polsce dwudniowe warsztaty projektowania Projektowanie grafiki na deskorolkach — Diesign or die!, które poprowadzi Jakub Stępień z Hakobo Studio.

Podsumowanie Dni Druku 3D

www1Zakończyła się V edycja Dni Druku 3D, których organizatorem był FabLab Kielce. Wydarzenie odbyło się w Targach Kielce, a Institute of Design miał przyjemność być jego partnerem.

Konferencja Projektowanie Komunikacji

www1Serdecznie zapraszamy na konferencję Projektowanie komunikacji. Komunikacja w Internecie, która odbędzie się 29 listopada w Institute of Design Kielce.

Barcamp Projektowanie Komunikacji. Koktajl graficzny.

www1Institute of Design Kielce serdecznie zaprasza na barcamp Projektowanie Komunikacji. Koktajl Graficzny, który odbędzie się w dn. 23/14.10.15

Dni Druku 3D

www1Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Dni Druku 3d Kielce, które odbędą się w dniach 1112.03.14 w Targach Kielce. Organizatorem wydarzenia jest FabLab Kielce. Partnerem Institute of Design Kielce.

Zapraszamy do stołu w Warszawie

www1Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Zapraszamy do stołu, które odbędzie się 18 października o godz. 19:00 w Fortecy Kręglickich w Warszawie.