logo id kielce
TwitterRSS FeedPinterest

galeria główna

Instytut Dizajnu w Kielcach dysponuje nowoczesnym centrum wystawienniczym. W unikatowej architekturze XIX — wiecznego budynku mieszczą się wyjątkowe wnętrza Galerii Głównej. Przeznaczona jest ona na miejsce organizowania i aranżacji wystaw, których prezentacja wymaga większej przestrzeni (jej powierzchnia to ponad 211 m2).

Pomieszczenie wystawiennicze wyposażono w profesjonalny system oświetlenia, ogrzewaną podłogę oraz wentylację, które zapewniają osiągnięcie optymalnych warunków do prezentacji eksponatów.

Galeria Główna ma służyć jako przestrzeń sztuki, łącząca różne formy i przejawy designu, które manifestują się w innowacyjnych i kreatywnych dziełach artystycznych.

 

Institute of Design Kielce

ul. Zamkowa 3
25009 Kielce
facebook.com/idkielce
telefon: 41 367 68 01 w. 117

Galeria główna:
wt.-pt. 10.00 — 17.00
sob.-nd. 11.00 — 18.00
poniedziałek — nieczynne

Czytelnia:
pn. — pt. 10.0017.00
wstęp BEZPŁATNY

 

ikona vr

Oskar Zięta. Polskie Projekty Polscy Projektanci

www1 zieta

Zapraszamy na wystawę ”Oskar Zięta. Polskie Projekty Polscy Projektanci”, której otwarcie odbyło się 1 grudnia o godz. 18:00.

Uwikłani w tekst. Ilustracja zaangażowana

122x78

Zapraszamy na wernisaż wystawy ”Uwikłani w tekst. Ilustracja zaangażowana.”, który odbędzie się 22.09 o godz. 18:00 w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu.

Wernisaż wystawy Skup — Hurt — Detal

www1

Za nami wernisaż wystawy Skup — Hurt — Detal! Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie na wczorajszą wystawę i koncert Rosalie.

Wystawa Skup — Detal — Hurt

www1

Zapraszamy na wernisaż wystawy Skup — Hurt — Detal, który odbędzie się 19.05.17 r. o godz. 18.00 w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu w Kielcach.

Finisaż wystawy Akord

www1

Zapraszamy na finisaż wystawy Akord, który odbędzie się 8 maja o godz. 18:00 w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu w Kielcach.

Relacja z wernisażu wystawy Akord

www1

Za nami wernisaż wystawy Akord, którą przygotowaliśmy wspólnie z Manufakturą w Bolesławcu. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na oprowadzania kuratorskie oraz warsztatach towarzyszących wystawie!

Akord

122x78AKORD. Praca, precyzja, produkt. – to wystawa mająca na celu zwrócenie uwagi na równoważność pracy i precyzji ludzi zatrudnionych w fabryce z otrzymywanym produktem.

Relacja z wernisażu wystawy Fair Building

www1W piątkowy wieczór w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu w Kielcach odbył się wernisaż wystawy Fair Building. Organizatorami kieleckiej odsłony ekspozycji są Zachęta– Narodowa Galeria Sztuki i Instytut Dizajnu w Kielcach.

Wystawa Fair Building

www1

Zapraszamy na Polską odsłonę wystawy Fair Building reprezentującej nasz kraj na XV Biennale Architektury w Wenecji. Wernisaż 9 grudnia 2016 roku o godzinie 19:00.

Wernisaż wystawy Lekcja designu

www1 Institute of Design Kielce zaprasza na wystawę Lekcja designu, której wernisaż odbędzie się 09. 09. 16 o godz. 18:00 w Galerii Głównej.

Relacja z weekendu Ekogier w IDK

www1W czasie weekendu ekogier w Galerii Głównej Institute of Design Kielce uczestnicy poznali sposoby na pokonanie tytułowego Potwora.

Wernisaż wystaw Young and Successful/ New G(o)ods 2015

www1W piątkowe popołudnie w Institute of Design Kielce odbył się podwójny wernisaż wystaw Young and Successful/ New G(o)ods 2015!